Hakkımızda


Hakkımızda


Leo Groups, çatısı altında kendi uzman ekipleri ile bordrolu olarak çalışan birbirinden farklı gruplar bulunmaktadır. Bu gruplar; danışmanlık hizmetleri, tesis yönetimi, ev ve kurumsal şirketlere yönelik hizmetler, evde tüketim ürün grupları ile kurumsal firma ve holdingler için ajans & baskı konularında hizmet vermektedir.

Site, Tesis Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri olarak ele aldığımız her projeyi birbirinden ayrı ve ihtiyaçlarına göre değerlendirmekteyiz. Mevcut ekiplerinizi efektif kullanmaya yönelmekte veya kendi uzman ekiplerimizi yönlendirmekte ve/veya yeni ekip kurulumuna yönelik hazırlıkları yapmaktayız.

Projelerimizde, her bir ekibin kendi iç/dış kaynak gücünü belirler, iş akışlarını oluşturur, süreç haline getiririz. Prosedür hazırlar ve tüm ekibi objektif olarak kontrol edebilir ve performanslarını da değerlendirebiliriz. Ortak alan hizmetlerine destek verdiğimiz gibi; %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, bordrolu personelimiz ile daire içlerinde Özel Hizmetler de (Teknik, Temizlik, Boya v.b.) sunmaktayız.

Müşteri tarafından bakıldığında, hizmetler arasındaki sinerjiden yararlanarak, organizasyonumuz içerisinde müşterimizin temel beklentilerine odaklanarak, Hizmet Sözleşmeleri (SLA) ile uyumlu bir maliyet verimliliği yaratırız.

Birbirinden farklı alanlardaki profesyonel tecrübemizle ve farklı sektörlere hizmet verebilme yeteneği ile sürekli gelişen yeni alanlarda da hizmet veren bir grup şirketiyiz.