Teknik Ekip Yönetim Hizmetleri


Yapınızda proje safhasından, teknik şartname ile işletme ve bakım anlaşmalarının hazırlanmasına, devreye alma ve özelleştirmeye kadar ihtiyaç duyduğunuz hizmetler sunulur...

Kaliteli ve optimum maliyetle sistemlerin uygulanması tek anlık maliyet kontrolünden öte orta ve uzun vadeli sistem ve uzman danışmanlığına ihtiyaç duyulmaktadır.


  • Teknik ekiplerin ve sorumlu oldukları alanlardaki ekipmanların, sözleşmelerinin, bakım ve değişen parçalarının yönetimi
  • Tüm ortak alanlarda en büyüğünden en küçüğüne; ihtiyaç duyulacak su tesisatı, elektrik tesisatı, asansör bakımı, güvenlik raporlarının takibi ve gerekli bütçe yönetimini gerektirmektedir.
  • Yapılarınızda ve yaşam alanlarınızdaki tüm teknik donanım ve tesisatları (interkom haberleşme, kombi & ısıtma, CCTV kamera, havalandırma, jeneratör, havuz, gaz alarm, garaj, aydınlatma, asansör, bahçe ve peyzaj sistemlerinin işleyişi ve periyodik bakımları vb.) kendi ekiplerimiz ve partnerlerimiz tarafından değerlendirilir, sizlere doğru hizmetlerin sunulması sağlanır.